Укр
Укр

ПП «Фірма« Принцип »з 1994 року надає свої послуги на ринку канцтоварів, міцно утримуючи лідируючі позиції в Полтавському регіоні. Пропонуючи покупцям якісні канцелярські товари для школи та офісу, ми слідуємо головним принципам висококласного обслуговування:

  • компетентність;
  • чесність;
  • програма лояльності для постійних клієнтів.

Завдяки чому нам вдалося завоювати довіру серед покупців не тільки міста Кременчука, а й всієї України.

Основну цінність «Фірми« Принцип »представляє її великий і дружний колектив. Наші співробітники - справжні професіонали своєї справи, завдяки яким підприємство працює якісно і стабільно.

Сьогодні купити канцтовари можна на кожному кроці, однак у нас є деякі особливості, які вигідно відрізняють «Фірму« Принцип »від конкурентів

  • наявність власного торгово-складського комплексу;
  • наявність власного автопарку;
  • автоматизований контроль і управління виробничими процесами;
  • співпраця тільки з перевіреними постачальниками.

Все це забезпечує швидке і якісне обслуговування наших покупців. Крім того, ми доставимо вашу покупку абсолютно безкоштовно по Кременчуку, Комсомольську та Світловодському, а також при замовленні на суму понад 750 грн в інтернет-магазині доставка безкоштовна в будь-який населений пункт України.

«Фірма« Принцип »успішно організувала свою діяльність в чотирьох основних напрямках:

Корпоративне обслуговування


корпоративная.jpg

Ми пропонуємо не тільки канцтовари для офісу, але і комплексне його забезпечення всім необхідним для комфортної роботи. Широкий асортимент якісної продукції, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта вже встигли оцінити не тільки промислові гіганти Полтавського регіону, а й представники середнього і малого бізнесу.


Оптова торгівля


оптовая1.png

Завдяки спеціальній ціновій політиці для оптових продажів, нашими постійними покупцями стали власники власного бізнесу з продажу канцтоварів. Тепер купити канцтовари оптом стало просто і зручно!


Роздрібні магазини канцтоварів

розница1.jpg

Наша торгова мережа складається з п'яти магазинів самообслуговування, розташованих в кожному районі Кременчука, що робить придбання необхідних товарів ще зручніше.

Інтернет-магазин

интернет1.jpg

Тепер канцтовари для школи та офісу від магазину Принцип продаються по всій Україні. Ми успішно просуваємо свій бренд по всій країні.


Запрошуємо відвідати наші роздрібні магазини


Магазин «Принцип», розташований по вул. Шевченко, 32 - перший магазин самообслуговування в сфері канцелярських товарів в Кременчуці. Широкий асортимент канцтоварів, продукції для творчості і рукоділля, оригінальні подарунки і сувеніри не залишать вас без уваги.

Шевченко 32_001.jpg


Магазин «Роксолана» по вулиці Перемоги, 26 вразить різноманіттям української та світової літератури, якісною підбіркою бестселерів у всіляких жанрах, а також широким асортиментом навчальної та методичної літератури.


Победы 26_001.jpg 

Магазин Художник по вулиці Перемоги, 4 - це спеціалізований магазин для художників і творчих людей. Тут ви зможете купити професійні художні матеріали, вишуканий посуд, стильну шкіряну продукцію, сувеніри та подарунки на всі випадки життя!


Победы 4_001.jpg

Магазин «Принцип» по проспекту Лесі Українки, 39 порадує вас широким асортиментом канцтоварів для школи та офісу. Творчі особистості знайдуть тут безліч професійних матеріалів для створення справжніх шедеврів, а діти зможуть вибрати іграшку на будь-який смак!


Леси Украинки 39_001.jpg

У магазині «Принцип» по вулиці Генерала Манагарова, 1 ви зможете знайти не тільки канцелярські товари для навчання і роботи, але і безліч іншої корисної продукції: подарунки і сувеніри, товари для художників і хобі, іграшки та набори для творчості.

Манагарова 1а_001.jpg


Ми любимо своїх покупців, тому робимо все для того, щоб вам у нас було цікаво, корисно і комфортно. Будемо раді зустрічі в наших роздрібних магазинах, а також у нас на сайті!


Ви переглядали
Персональні рекомендації